O mnie

Nazywam się Grzegorz Strózik

Podobno pierwszą imprezę poprowadziłem w wieku 4 lat kiedy to biegałem z wielkimi słuchawkami na uszach. Każda piękna historia musiała mieć jakiś skromny początek 🙂 Od tego czasu mineło ponad 20 lat, ale jedno się nie zmieniło: wciąż uwielbiam muzykę i prowadzenie imprez!

Moim zadaniem jest sprawić aby Wasza wizja wesela nabrała realnego wymiaru. Pomogę Wam wcielić w życie każdy pomysł, nawet ten najbardziej szalony. Prowadziłem już wesela bardzo swobodne, bez pierwszego tańca, zabaw i innych elementów tradycji weselnej. Innym razem miałem przyjemność gościć na przyjęciach międzynarodowych, gdzie obecni byli ludzie z całego świata; od Meksyku przez Hiszpanię aż po Tajlandię. Przyjmuję każde wyzwanie i chętnie pomogę Wam zorganizować przyjęcie w różnorakich miejsach jak stodoły, namioty, karczmy czy restauracje i hotele.

Wiecie już o mnie całkiem sporo, ale pozostało jeszcze jedno pytanie: Dlaczego zajmuję się prowadzeniem imprez? Jakaż to przyjemność prezentować melodie, które porywają ludzi do tańca. Dzięki temu mogę również poznawać całkowicie nowe osoby i dbać o ich dobry nastrój w tym wyjątkowym dniu, ale najlepszą nagrodą za moją pracę jest parkiet pełen uśmiechniętych ludzi! 

Co jest najważniejszym elementem udanego wesela? Pozytywna atmosfera! Od samego pojawienia się Waszych gości na sali dbam o to aby uśmiech nie schodził im z twarzy. Natomiast nie zapominajcie; To Wy jesteście w tym dniu najważniejsi i to od Was zależy najwięcej!

Chcę współpracować z ludźmi świadomymi swego wyboru! Być może trafiliście tutaj z polecenia swoich znajomych, a może byliście na imprezie z moim udziałem lub jesteście tutaj przez przypadek. Zajrzyjcie na resztę bloga abyście w pełni poznali moją ofertę. Następnie możemy rozpocząć pisanie wspólnej pięknej historii Waszego Wyjątkowego Dnia!

Zapraszam do współpracy!