DJ na wesele

DJ na wesele Wrocław, Legnica, Poznań, Zielona Góra

Jeżeli poszukujecie opcji DJ/Konferansjer na wesele to świetnie trafiliście. Waszą imprezę poprowadzę z odpowiednim wyczuciem i klasą. Najważniejsze dla mnie będzie to co wspólnie ustalimy na spotkaniu na które już teraz serdecznie Was zapraszam.

Muzyka dopasowana do Was

Hity z lat 80′,90′, przez Whitney Houston, Dawida Podsiadło i klasyki polskiej muzyki, aż po Tiesto i AC/DC. Natomiast bez problemu możemy wyrzucić kilka utworów lub cały gatunek z playlisty Waszego wesela

Oświetlenie sceniczne i efekty dodatkowe

Ciepłe światło, lampy retro z żarówkami, ruchome głowy, belki led to wszystko znajdziecie w mojej ofercie. Wielkość sceny dopasowuje do miejsca, aby wszystko było spójne i eleganckie. Nie zobaczycie mnóstwa kabli i bałaganu.

Zabawy integracyjne i taneczne na weselu

Uwielbiam taniec belgijski, YMCA czy tradycyjny pociąg. Uważam, że wyczucie imprezy oraz odpowiednia integracja to klucz do udanej zabawy. Przy tym stawiam na luźną formę prowadzenia wesela tak aby każdy czuł się dobrze.

Nowoczesne zabawy i konkursy

Zabawy typu konkurs, które lubię to różnego rodzaju quizy, zagadki muzyczne czy konkursy taneczne. Nie robię zabaw żenujących, rozbieranych czy niesmacznych.

Ciężki dym

Przepiękny efekt tańca w chmurach na pierwszy taniec, tort lub inne ważne momenty. Polecam szczególnie przy romantycznym pierwszym tańcu! Możemy również zrobić ciężki dym kilkukrotnie na jednym weselu.

Dj na wesele z muzyką na żywo. Saksofon lub skrzypce

To najlepszy wybór na Wasze wesele! Specjalnie przygotowana playlista pod każdy instrument sprawia, że show które zrobimy Wasi goście zapamiętają na długo.

Dj na wesele – Poznajmy się bliżej

Nie czekajcie dłużej i napiszcie do mnie! No chyba, że wolicie porozmawiać to czekam na Was pod telefonem. Z przyjemnością posłucham o Waszych planach weselnych i oczekiwaniach względem mnie jako prowadzącego. Następnie wyślę skrojoną pod Was ofertę i umówimy się na kawę gdzie poznamy się bliżej.

Wesele to zbyt ważna impreza, aby decydować się na bylejakość.

Postawcie na doświadczenie, a nie będziecie musieli stresować się wieloma szczegółami w trakcie przyjęcia o które zadbam ja 🙂

Skontaktuj się ze mną!


DJ na wesele Wrocław, Legnica, Lubin, Jelenia Góra, Leszno, Zielona Góra, Świdnica, Wałbrzych, Opole, Głogów